O nas

Zadaszenie z poliwęglanu - realizacja

Selfmax doskonali się w montażu zadaszeń aluminiowych od 2001 roku. Ze względu na silny, a przede wszystkim szybki rozwój firmy, nasza centrala została przeniesiona do Loidesthal na północ od Wiednia. Nasz magazyn i powierzchnia wystawiennicza obecnie zajmują 5000 m².

W Polsce nasze usługi są dostępne od 2020 roku. Podobnie jak to ma miejsce w Austrii - naszą misją jest dostarczanie klientom produktów i usług o bezkompromisowej jakości.

Ogród zimowy

Specjalizujemy się w zadaszeniach z aluminium i jest to jedyny materiał, który stosujemy do budowy konstrukcji. Kierujemy się zasadą estetyki i trwałości, co szczególnie cenią sobie klienci, podejmujący z nami współpracę.

Nie konkurujemy cenami, dlatego jeśli szukasz najtańszego produktu to tutaj go nie znajdziesz. Po prostu, na jakości nie da się zaoszczędzić – przekonasz się o tym z biegiem lat, obserwując swój dach pod naporem śniegu lub targany porywistym wiatrem. Usługi wykonujemy kompleksowo, przygotowujemy podłoże, montujemy zadaszenie zgodnie z ustaleniami i doprowadzamy taras do stanu sprzed montażu.

Jesteśmy otwarci na niestandardowe potrzeby klienta, jak również możemy dostarczyć materiały do samodzielnego montażu zadaszenia wraz z instruktażem.

Powered by Beta